Fotografia Ślubna Białystok – Dexlab.pl
LABORATORIUM UWIECZNIANIA WSPOMNIEŃ

O mnie

Piotr Krajewski ..też człowiek.

Zamiłowanie, które przerodziło się w zawód. Robię zdjęcia szczęśliwym ludziom.
Urodzony w Bydgoszczy, zamieszkały w Warszawie, żona (serce) z Białegostoku!

Pierwszy aparat fotograficzny dostałem wraz z uzyskaniem pełnoletności, ponieważ powiedziano mi, że „aparat to nie zabawka dla dzieci”. Fotografowałem wszystko, co znalazło się w zasięgu obiektywu, począwszy od kamyków na podwórku poprzez rodzinę i znajomych, a kończąc na chmurach, które za każdym razem wyglądały inaczej.

Na studiach socjologicznych ciekawy świata i wyzwań chcąc kontynuować swoją rodzącą się pasję, wstąpiłem do koła fotograficznego, wraz z którym zgłębiałem tajniki fotografii i poszerzałem horyzonty. Po pierwszym roku studiów odbyłem praktyki w Gazecie Pomorskiej w Bydgoszczy pod czujnym okiem Jarosława Prusa i Tytusa Żmijewskiego.

Pierwszy raz wystawiłem swoje prace publicznie po powrocie z nadmorskiego pleneru. W galerii „Muzeum Fotografii” przy WSG w Bydgoszczy mieszczącej się w starych Zakładach Fotochemicznych „FOTON” znalazły liczne uznanie zgromadzonej publiczności.

Od października 2005 roku jestem związany z ogólnopolskim portalem o tematyce imprezowej „klubowa.pl”, dla którego uwieczniałem życie nocne i kulturalne Bydgoszczan. Imprezy w klubach i dyskotekach, festiwale i koncerty gwiazd – zdjęcia przez siedem lat można było oglądać na łamach portalu.

W nocy fotografowałem kluby, a za dnia aktywnie uczestniczyłem w kole fotograficznym. Pomagałem przy „przeprowadzce” Muzeum Fotografii do starej wozowni, przy organizacji i promocji wystaw, spotkań z artystami i wyjazdów plenerowych odbywających się na terenie uczelni.

W czerwcu 2007 roku, podczas obchodów dni Bydgoszczy i wpisującej się w te obchody imprezy „Długi Clubbing”, organizowanej przez portal „klubowa.pl” można było na ulicy Długiej obejrzeć wystawę mojego autorstwa pt.: „Fotografia Klubowa”.

W październiku 2007 podjąłem studia na wydziale dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim o specjalizacji fotografia prasowa. Przeprowadziłem się do stolicy i uwieczniałem życie nocne mieszkańców Warszawy. Za dnia zarządzałem warszawskim odziałem portalu „klubowa.pl”.

W lutym 2008 roku, przy współpracy z domem kultury Modraczek w Bydgoszczy udało się zrealizować kolejną wystawę „Fotografia Klubowa cz. 2”, na której znalazły się zdjęcia z „nocnego życia” Warszawy i ogólnopolskich festiwali.

Od lipca 2010 prowadzę własną działalność, w której zajmuję się reportażami ze ślubów, a także wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych odbywających się na terenie całej Polski.

Wraz z początkiem 2014 roku odbyłem warsztaty z Fotografii Ślubnej w  Akademii Nikona

Nie boję się nowych wyzwań i niekonwencjonalnych propozycji. Specjalizuję się w fotografii reportażowej (śluby, wesela, imprezy kulturalne, koncerty, wydarzenia artystyczne), również fotografia reklamowa, artystyczna, wnętrz czy portret nie są mi obce.

 

KONTAKT

SOCIAL MEDIA
Instagram, Facebook